PLASTİK TOP İMALATI

Promosyon Plastik Top - Özel Logo Baskılı

Plastik Top İmalatı;

Plastik toplar bakkal ve marketlerde satılmasının yanı sıra kurum, belediye ve şirketlerin tanıtım ve açılışlarında promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla kurumlar kendi logolarının bulunduğu plastik topları bu organizasyonlarda ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Promosyon plastik topları açılışlar, tanıtımlar, belediye seçimleri, milletvekili seçimleri gibi bir çok organizasyonlarda katılımın çok olması sebebiyle etkili bir tanıtım için en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bunun en önemli etkilerinden biri de fiyatının diğer promosyon ürünlerine göre uygun olması öncelikli olarak tercih edilmektedir.

İmalatımız plastik toplar istenilen ölçü ve gramaja göre yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra tek renk baskılı veya adet çokluğuna göre çok renkli olarak ta logo baskılı olarak pvc plastik top imalatı yapılabilmektedir. Talep edilen toplar içerisinde sipariş adetinin miktarına göre plastik top renkleri paylaşım yapılabilmektedir. Örnek olarak 500 adetlik bir siparişte renk paylaşımı ancak 250 kırmızı ve 250 mavi şeklindedir. Buradaki plastik top renk paylaşımı örnek olup, sizin tercih ettiğiniz renge göre imalat yapılmaktadır. Adet miktarı ne kadar çok olursa o kadar renk adet paylaşımı yapılarak tüm renkler karma olarak uygulanabilmektedir.

 

Tek renk logo baskı veya slogan baskılı imalat talepleri için minimum imalat adeti 500 adettir. Çok renkli imalat talepleri için ise imalat maliyetleri sebebiyle minimum imalat 15.000 adet olmalıdır.

LOGO BASKI - PLASTİK TOP

Tek renk baskı

           &

Çok renk baskı

Dikişli & Dikişsiz

FUTBOL TOPU İMALATI

ÖZEL TASARIM

LOGO BASKI

ONOK PLASTİK

Yakuplu Mah. Geçit Sok. No:17/5

34524 Beylikdüzü / İstanbul

Tel:  +90 212 709 9737

bilgi@onokplastik.com

Keşfet

Yardım

Sosyal Medya

Bülten

Duyuru ve Kampanyalar

whatsapp-hattı-sabit.png

Bizi takip edebilirsiniz.

​© 2017 by Onok Plastik Proudly created with onokplastik.com

Logo Baskılı Plastik Top İmalatı

Belediye, Vakıf, Kurumlar, Piknik ve Şenliklere yönelik özel logo baskılı promosyon plastik top imalatı

Go to link