Pat Pat Balon Nedir?

En son güncellendiği tarih: 29 Nis 2019Pat Pat Balon Nedir?

Pat pat balon; eğlence ve bilahare kalabalık ortamlarda dikkat çekmek, bulunulan ortamın heyecan atmosferine katkıda bulunmak için kullanılan bir eğlence ürünüdür. Günümüzde kullanım alanları arasında en çok;

  • Spor müsabakaları

  • Doğum günü partileri

  • Açılış törenleri

  • Ve Eğlence organizasyonları yer almaktadır.

Pat Pat Balon Özellikleri Nelerdir?

Pat pat balon ürünü; termoplastik bir polimer olan polipropilenden üretilmektedir. Ölçü boyları genellikle 10x60 cm olan pat pat balon, sipariş üzerine özel üretim olarak da yapılabilmektedir. Bu özel pat pat imalatı, müşterilere baskı ve renk seçeneği sunmaktadır. Baskı açısından çift yöne dört renge kadar baskı imkânı sunan pat pat balon, kişisel ve ticari işleriniz için logo kullanımına da oldukça müsaittir.

Pat Pat Balon Kullanımı

İçerisine hava sıkıştırılan polimer ürünün basınçla dış yüzeyi gerginleştirilir. Gerginleşen yüzey, olası bir fiziksel temasta sürtünmeyi artırarak ses çıkartır. Kullanım açısından elle veyahut bir diğer pat pat balonu ile ses çıkartılabilir. Ancak şunu da belirtmekte yarar var ki; iki gergin yüzeyden alınan ses, elle alınandan daha yüksek olacaktır. Dolayısıyla iki pat pat balonun kullanılması daha makuldür.

Bir Elin Nesi İki Pat Patın Sesi

Çoğunlukla sesin ve heyecanın yüksek olduğu ortamların vazgeçilmez ürünü olan pat pat balon; taraftar balonu olarak da kullanılabilmektedir. Stadyum içerisinde sesin şiddeti arttığından dolayı, futbol takımlarının taraftarları için vazgeçilmez bir üründür.

Baskılı balon, bir diğer adıyla logolu balon; ticari işletmelerinizin açılış törenlerinde kullanıma da oldukça elverişlidir. Sipariş esnasında, kurumsal firmanızın logosunu personellerimize ulaştırarak özel üretim pat pat balonu ürünü elde edebilirsiniz.

Dönüşümlü Stoklama

Pat pat balon ürünü tüketilebilir bir ürün olmadığın dolayı, iyi muhafaza edildiği durumlarda ileriye dönük olarak da kullanılabilmektedir. İçerisinde bulunulan hava, sıkıştırma yöntemiyle doldurulduğu için olağan durumlarda hasar görmesi mümkün değildir. Bu konuda tek dikkat edilmesi gereken nokta, dış yüzeyi gergin olduğundan dolayı sivri uçlu bir maddeyle temasa girdiği takdirde ürün ömrünün sonlanmasıdır.


148 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör