Pat Pat Taraftar Balonu

En son güncellendiği tarih: 29 Nis 2019

Pat Pat Balon ( Cheering Balloon Sticks )


Ürün Özellikleri ve Teknik Şartlar:

Malzeme : Polipropilen

Ölçü : 10x60 cm

Baskı : Zemin üzerine çift yöne 4 renge kadar serigraf baskı

Ambalaj : İki adet pat pat balon, pipet, kullanma kılavuzu içeren ambalaj

Minimum Sipariş: 10.000 Paket

Teslimat Süresi : 10 İş Günü

Kullanım Alanları

Kalabalık alanlarda dikkat çekmek ve ses çıkarmak için üretilmiştir. Genelde kullanıldığı yerler Stadyumlar, Maçlar, Büyük Açılış Törenleri gibi zamanlarda tercih edilmektedir.

ONOK Plastik olarak, siz değerli müşterilerimizin eğlencesine eğlence katacak pat pat balon ürününü sunmaktan gurur duyarız. Firma olarak; parti, açılış ve tüm organizasyonlarınız için eğlence ürünleri temini sağlamaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız sipariş bildirimi sayesinde; baskılı balon, logolu balon ve promosyon balonu ürünlerini temin edebilirsiniz.

Eğlence Sektöründe Satış

Küçükten büyüğe birçok organizasyon ve etkinlik bulunmaktadır. Bunların çoğu, kalabalık grupların bulunduğu ortamlarda gerçekleştirilmektedir. En basitinden örneklendirmek gerekirse; doğum günü partileri ve açılış törenleri diyebiliriz. Bu tarz organizasyonlarda çoğunlukla dikkat çekmek ön plandadır. Dolayısıyla aktiviteye uygun olarak eğlence ürünleri kullanılır. Konfeti, dekorasyon balonları, folyo balonlar, yer balonları, küre zeplin, fly tube, yol takı, şişme çadır eğlence ürünlerinden sadece birkaçıdır.

Toplu Satış Toplu Eğlence

Topluluk amacıyla düzenlenen organizasyonlarda, bilahare ortam gürültüsünü artıracak ürünler tercih edilmektedir. Bu ürünlerin en ilk başında konfeti gelmektedir. Önemli bir kutlama veyahut bir açılış için olmazsa olmazların başında konfeti gelmesinin sebebi; çıkardığı yüksek ses sayesinde aktiviteye katılan tüm konukların dikkatini çekmesidir. Tek olumsuz tarafı; konfeti ürününün bir kereye mahsus kullanılabilmesidir. Bu yüzden organizasyonun temposunu yüksek tutmak adına ya çokça ürün temin edilmeli ya da tüketilebilir durumu olmayan ürünler tercih edilmelidir.

Bir Öde Bin Kullan

Pat pat balon (çubuk balon); çıkardığı yüksek ses şiddeti sayesinde bulunulan ortamda maksimum derecede dikkat yoğunluğu oluşturmaktadır. Pat pat baskılı imalat sayesinde; düzenlediğiniz/katıldığınız organizasyon veya etkinliği özelleştirebilir, eğlence anlayışını bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Özelleştirilebilen Eğlence

Balon baskısı, normal ürün baskılarına kıyasla biraz daha dikkat gerektiren bir iştir. Sebebi ise; balon yüzeyinin, balonun içine hava girdikçe gerilmesi ve yüzey alanının çoğalmasıdır. Dolayısıyla baskılı balon imalatı yapılırken; müşteriden gelen talepteki logo/amblem veyahut bir başka görsel materyal iyi ölçeklenmeli ve yüzey alanı iyi hesaplanmalıdır.

ONOK Plastik olarak tarafımıza yapmış olduğunuz baskılı siparişlerde, kullanılmadan önce ve kullanım esnasında görsel öğenin nasıl bir görüntü oluşturduğunu dikkatlice incelemekte ve ona göre üretim yapmaktayız. İlk olarak testler ürünler üzerinde gerçekleştirilen baskımız, kusursuza yakın bir işçiliğe sahip olduğu durumda seri üretim şeklinde yapılmaktadır. Dolayısıyla baskılı veyahut baskısız ürün temininizi, gönül rahatlığı içerisinde ONOK Plastik aracılığıyla yapabilirsiniz.259 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör