Plastik Kura Çekiliş Topu

En son güncellendiği tarih: 20 Haz 2020Plastik Kura Çekiliş Topu


İmalatımızda bulunan plastik top çeşitlerimizden bir tanesi olan kilitli kura çekiliş toplarımız için boş olarak üretilir ve iç içe geçen dişli yapısı sayesinde istem dışı açılmamaktadır. Kilitli toplarımız amacına uygun olarak talihli veya sıra belirlemek amaçlı kura çekilişlerinde kullanılmaktadır.


Pvc toplarımız dayanıklı olarak üretilmiş olup, dış yapısı sert olmasına karşın baskı uygulamalarında esnek bir yapıya sahiptir ve çekiliş amaçlı kondukları cam fanusta talihli belirlerken elle çevirmelerde piyasada ithal olarak getirtilen topların aksine kendi kendine açılması söz konusu bile değildir. Çekiliş toplarımız üst kapak kısmına hafifçe baskı uygulamanızda ancak açılmaktadır ve bu yapısı sayesinde çevirme esnasında açılmayarak istenmeyen durumların da önüne geçilmektedir.


Plastik kura çekiliş toplarımız çok adet ihtiyacı olamayan müşterilerimize yönelik 100’lük paketler halinde satışı sunulduğu gibi çok yüksek adetler almak isteyen müşterilerimize yönelik olarak ta sipariş kapsamında üretilebilmektedir.


Çekiliş toplarımız renk olarak seri imalatta daha çok tercih edilen renklere göre üretilebilmekle beraber, min. 10.000 adet olmak kaydıyla müşterilerimizin özel renk taleplerine de yanıt verilmektedir.


Üretimimizde normal imalat düzenimize göre beyaz renk, turuncu renk, yeşil renk, sarı renk, mor renk, kırmızı renk ve mavi renk olarak çekiliş topu üretilmekle beraber kırmızı beyaz, mor beyaz ve yeşil beyaz gibi renk kombinasyonları olarak ta satışa sunulmuştur.


Kura çekiliş toplarımızı her türlü kura ve çekilişlerde rahatlıkla tercih edebilir, açılıp kapana bilir özelliği sayesinde içine istediğiniz rakam veya isim koyabilirsiniz ve kullanımı rahat olan kura çekiliş toplarımız defalarca kullana bilme özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür.


Kura çekiliş topu standart ölçülerimiz çap 45mm olarak üretilmektedir. Müşterilerimiz özel ölçü talebi olması durumunda kalıp maliyeti ve min. sipariş miktarı 50.000 adettir.


Detaylı bilgi ve diğer sorularınız için satis@onokplastik.com adresimize mail atabilir, 212 861 4182 nolu telefonumuzdan bizleri arayabilirsiniz.


TEKLİF İSTE

222 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör