PROMOSYON ÜRÜNLERİ NELER OLABİLİR?

En son güncellendiği tarih: 29 Nis 2019Günümüzde bir çok firmanın etkili reklam materyallerinden biri olan promosyon ürün seçim tercihleri içerisinde yer alan standart çalışmalarının dışına çıkarak daha etkili ve promosyon ürünleri arayışı içerisine girdiler. Ürün seçimlerinde hem marka değerlerini ön planda tutacak, hem de sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çocukları mutlu edecek ürün arayışı gayretine girdiler. Bu ürünlerden belki de en iyi olanı bildiğimiz bakkallarda dahi çok kolay bir şekilde ulaştığımız plastik futbol topları son tercihte ön plana çıkmış durumda. Tercih edilmesinin başlıca sebeplerinden biri de hem plastik futbol topu fiyatlarının çok ucuz oluşu, hem de adet olarak çok üretilmesinden dolayı daha çok çocuğun mutlu edilmesini mümkün kılıyor.

Bu projelere dahil olan şirket, kuruluş, dernek ve belediye gibi birçok kurum bu şekilde çocukları mutlu etmeye devam ediyor. Özellikle yaz dönemlerinde belediyelerin düzenlemiş oldukları sünnet törenleri sonrasında binlerce çocuğa belediyeye ait logo baskılı plastik futbol topları ücretsiz olacak bu çocuklara dağıtılmış oluyor. Son zamanlarda birçok şirket, banka ve kurumlar bu yöntemle gerek açılışlarda ve gerekse şube açılışlarda düzenlemiş oldukları etkinlikler çerçevesinde bu şekilde promosyon topu dağıtımını tercih etmektedir.

Bu şekilde dağıtım yapmayı planlayan şirketlerin başlıca yapması gereken plastik futbol topu imalatı yapan plastik futbol topu fabrikası ile iletişime geçmesi planlanan adet miktarına göre fiyat teklifi alması ve fiyat uygunluğu sonrasında renkli plastik top üzerine baskı yapılmasını istedikleri logo ve sloganlarını iletmesi gerekiyor. Dilerlerse istemiş oldukları adetleri tek renk olarak dilerlerse renk paylaşımı ile adetleri sarı, mavi, kırmızı vs. olacak şekilde paylaştıra biliyorlar. Bu toplar çok fazla maliyet gerektirmeyen adet başına çok ucuz maliyetlere alınması mümkün olabiliyor. Ucuz plastik top alımı sonrası istenilen toplar üretim planına göre sevk ediliyor ve gerekli teslimat gerçekleşmiş oluyor.

Plastik top üretimi alanında başarılı bir şekilde kaliteli olarak top üretimi yapan www.onokplastik.com uzun yıllardır sürdürdüğü çalışma prensibine uygun olarak geniş üretim bandı ile istenilen adette üretim gerçekleştirebiliyor.


53 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör