Kişiselleştirilmiş Spor Topları - Nasıl sipariş verilir?

Doğum günü için kişiselleştirilmiş bir futbol topu, basketbol topu, voleybol topu ve diğer ürünlerimiz için markanız veya kulübünüz için basılmış bazı topları sipariş etmek istersiniz ... İşte yapmanız gerekenler ...

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ FUTBOL TOPLARI

 

Çocuk isimleri ile basılmış bir veya iki kişiselleştirilmiş futbol topu istiyorsanız, hem sade hem de futbol takımı markalı geniş bir yelpazede futbol topları stoklarız. Adı topa yazıp size gönderiyoruz. Bunları çevrimiçi mağazamızdan veya telefonla sipariş edebilirsiniz. Kredi Kartı veya Banka Havalesi ile ödeme kabul ediyoruz. Sadece mağazada gösterilen toplar mevcuttur - Yüksek maliyetler nedeniyle özel bir top tasarlayamayız. Standart veya hızlı teslimat ile sipariş edebilirsiniz.

KULÜPLER İÇİN BASILI MAÇ TOPU VEYA EĞİTİM TOPLARI

 

Toplarınızı yurtdışındaki fabrikamızda sipariş ediyoruz ve siparişiniz için tasarım ve teklif vermek için tüm seçeneklerimizi gözden geçirmemiz gerekiyor. Tasarım ve maliyetten memnun kaldığınızda, üretim üzerinde çalışmaya başlarız. Tüm özel top siparişleri peşin olarak tahsil edilir. Kredi Kartı veya Banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. Sipariş vermeden önce seçenekleri görüşmek için bize e-posta göndermeniz veya aramanızı tavsiye ederiz.

TÜM DİĞER PROMOSYON VE YAZILI TOPLAR

Sipariş için bir takım süreçlerin netleşmesi gerekir. Öncelikle Tasarım, Logo baskı düzeni,  ve renkleri, malzeme yapısı gibi bir takım bilgileri bize paylaşmanız gerekiyor, bu bilgiler neticesinde gerekli çalışmayı başlatmış olacağız ve size teklifimiz ile birlikte onay için top tasarımını göndereceğiz. Eğer tüm şartlar sizin için uygunsa imalat sürecini başlatmış olacağız. Sipariş ödemenizi Kredi Kartı veya Banka havalesiyle ile ödeme kabul ediyoruz. Tüm özel tasarım top siparişleri önceden ödenir.

 

Email : satis@onokplastik.com

Telefon : +90 212 709 9737