• Admin

Özel Logo Baskılı Basketbol Topları


Onok Plastik olarak kişiselleştirilmiş promosyon basketbol topları, herhangi bir PR ya da promosyon etkinliğinde müşterilerinizin dikkatini çekmenin kesin bir yoludur. İmalatımızı titizlikle yürütüyor ve özelleştirilebilir basketbol topu modellerimizi ve şirketinizle, partinizle veya sloganlarınızla birleştirebilirsiniz.


Yüksek kaliteli baskılı basketbol toplarımız uygun fiyatlara sahiptir ve tam renkli kişiselleştirme için uygundur. Ayrıca, bu kategoride çok çeşitli farklı top stillerine sahibiz - Tamamen özel baskılı, tam boy promosyon basketbol topları, sentetik deri veya kauçuk malzeme size özel olarak imalatı yapılabilir.


Logo basketbol topu birçok olay ve etkinliğe uygundur! Harika promosyon fikirleridir ve promosyon ürünleri arasında son derece popülerdir Ayrıca, çeşitli özel sektörlerdeki bu özel logo baskılı basketbol topları, okullar ve diğer spor etkinlikleri için bir sponsorluk biçimi olarak ta düşünülebilir. Firma ve kuruluşunuza ait logo baskılı basketbol topu ürettirebilir, bu sportif ürüne ihtiyaç duyan okul, spor okulları ve tanıtım organizyonlarınızda dağıtımını sağlayabilirsiniz.

100 görüntüleme0 yorum

ONOK PLASTİK

Yakuplu Mah. Geçit Sok. No:17/5

34524 Beylikdüzü / İstanbul

Tel:  +90 212 709 9737

bilgi@onokplastik.com

Keşfet

Yardım

Sosyal Medya

Bülten

Duyuru ve Kampanyalar

whatsapp-hattı-sabit.png

Bizi takip edebilirsiniz.

​© 2017 by Onok Plastik Proudly created with onokplastik.com