SEÇİMLERE UYGUN PROMOSYON ÜRÜNLERİ NELER OLABİLİR?

En son güncellendiği tarih: 29 Nis 2019Ülkemizde Siyasi Parti seçimleri, Milletvekili seçimleri ve Belediye seçimleri çok renkli görüntülere sahne oluyor. Siyasi partiler seçim çalışmalarını başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi ülkemizin bütün illerinin meydanlarında halka sesini duyurmak, parti programını açıklamak ve seçim propagandalarını yürütmek için yoğun tempo içerisine girerler. Bu etkinlikler çerçevesinde tüm siyasi partiler etkili bir seçim propagandası yürütebilmek için seçim vaatlerinin halka ulaşması olumlu dönüşler almak, sandıklardan başarılı bir sonuç elde etmek için seçim dönemi yaklaştıkça ara vermeden geniş bir parti katılımı ile bu tanıtım faaliyetlerine hız vermektedir. Tüm bu çalışmaları yaparken hiçbir partinin göz ardı etmediği ve olmazsa olmazlar arasında reklam, tanıtım ve çeşitli organizasyonlar düzenlemek bu işin olmazsa olmazları arasındadır.

Bunun yanı sıra tüm partiler düzenlemiş oldukları organizasyonlarda daha etkili ve akılda kalıcı faaliyet çalışmaları çerçevesinde halka icraatlarının anlatımının yanı sıra promosyon olarak dağıtılmak üzere çeşitli ürün arayışları içerisine girerler ve uygun buldukları ürünleri siyasi parti logosu ve milletvekili ve belediye başkanı adayının isimlerinin de yazılmış olduğu logo baskılı olarak yaptırmış oldukları promosyon ürünlerini tüm bu seçim organizasyonlarında halka ücretsiz olarak dağıtarak yürütmüş oldukları bu reklam çalışmalarına katkı sağlamak için farklı ve etkili bir seçim çalışmaları yürütürler.

Tercih edilen promosyon ürünleri olarak futbol topu, basketbol topu, voleybol topu, logo baskılı plastik top, balonlar, kupa bardaklar, çantalar, şapkalar, kalem, çakmak gibi daha birçok ürünü sayabiliriz.

Onok olarak imalatlarımız içerisinde yer alan futbol topu, basketbol topu, voleybol topu ve plastik top gibi ürünlerin yanı sıra diğer ürünlerin tedariklerinde de etkili bir çalışma yürütmekteyiz. Üretimini yapmış olduğumuz ürünleri kaliteden ödün vermeden logo baskılı olarak uygun gördüğünüz parti logosu, isim ve slogan ile birlikte gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Tüm bu ürünlerin üretim ve baskı çalışmaları titiz bir çalışma ile kaliteden asla ödün vermeden üretilmektedir. Üretim sonrası tercih ettiğiniz ürünü dilediğiniz zamanda dilediğiniz bir yere sevki ürünlere hiçbir zarar gelmeden sevk edebiliriz.

133 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör