top of page

BASKETBOL TOPU İMALATI

Promosyon Basketbol Topları - Özel Logo Baskılı

Basketbol Topu İmalatı;

Onok plastik olarak ihtiyaçlarınıza uygun Promosyon Basketbol Topları üretebiliriz. Basketbol Topları 8 panelli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, logo ve sloganlarınızı basabiliriz. Basketbol kulüpleri veya logo baskılı promosyon çalışmalarınız için basketbol topları tasarlayabilir ve üretebiliriz. Promosyon basketbol topları etkinlikler ve marka bilinirliği için mükemmeldir. Logo baskılı basketbol topları, sporla ilgili promosyonlar için harika bir fikirdir ve potansiyel müşterilere yönelik mükemmel bir hediyedir. Basketbol toplarımız standart kauçuk malzemeden üretilir.

Promosyon basketbol topları % 100 Özel Baskılı olabilir! İmalathanemizde No:5 ve No:7 basketbol topu imalatı gerçekleşmektedir. 8 panel olarak üretim gerçekleştirmekteyiz.

Ülkemizde imalat maliyetleri sebebiyle iç saha kullanımı için deriden imalat yapılmamakta olup, Üretimimizde 5 ve 7 numara iç ve dış saha kullanımına uygun kauçuk basketbol topu imalatı yapılmamaktadır. 

 

İmalatını yapmış olduğumuz basketbol toplarımızı genelde promosyon çalışmalarına destek vermek amacıyla gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin daha yüksek kalitede ve deriden imalat veya diğer ölçülerde antrenman ve maç kalitesinde kişiselleştirebilir logo baskılı olarak basketbol topu imalatı talep etmesi durumunda i