Çocuk Oyun Havuzu Topları

En son güncellendiği tarih: 29 Nis 2019


oyun havuzu topu
oyun havuzu topu

TASARIM KOLAYLIĞI

Top havuzu, genellikle kolay taşınabilir olması sebebiyle hemen hemen her alanda rahatça kurulup kullanıma hazırlanabilir ve normal oyun alanlarına nazaran kısa sürede çocuklar için bir eğlence ortamı oluşturabilir.


Fiziksel bir yaralanmanın önüne geçmek için çocuklar genellikle boş bırakıldığında, ebeveynleri tarafından sürekli gözlem altında tutulmaktadır. Çocuk havuzu, ebeveynlerin bu endişesini tamamen ortadan kaldırmaktadır. Sebebi ise; havuzun kendi sınır bölgeleri ile etraftan gelebilecek mental tehlikelere karşı bir güvenlik bariyeri oluşturmasıdır. Havuz içerisinde genellikle oyun topları bulunduğundan çocukların dış etkenlere yönelimi pek bulunmamaktadır.


Boyut ve şekline göre farklı modellere ev sahipliği yapan oyun havuzu topu, ev içi kullanıma da oldukça müsaittir.


EĞLENMEK İSTEYEN ÇOCUKLARIN VAZGEÇİLMEZ TERCİHİ

Ev içi kullanımda çocuk odalarının olmazsa olmazı çocuk havuzu, ergonomik tasarımıyla da dikkat çekmektedir. Çocuk havuzu; odalar için hem bir eğlence alanı, hem de oda içerisindeki oyuncak ve gereksiz malzemeler için saklama alanı olarak kullanılabilir. Boyut olarak daha büyük bir ürün seçildiği takdirde daha fazla çocuğun vakit geçirmesine olanak sağlanabilir.


Ürün, tek renk ve çok renkli olarak kullanıcı seçimine sunulmaktadır. Çoğunlukla çocuklar vakit geçirdiği için üretim aşamasında sağlığa zararlı herhangi bir etken madde bulunmamaktadır. Ürünle beraber kullanılan renkli havuz oyun havuzu topları da isteğe göre tek renk veya çok renkli olarak satışa sunulabilir.


MARKA OLARAK VİZYONUMUZ


ONOK Plastik olarak sektördeki yerimizi öncü marka olarak korumaktayız. Müşteri ilişkilerimizde, mümkün olduğunca gelen talepleri doğru değerlendirip en uygun ürüne yönlendiriyoruz. Sıfıra yakın hata payı olan işçiliğimiz ile birinci sınıf ürün çıkartıyor, siz değerli müşterimizin kullanımına sunuyoruz.127 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör